Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-config.php on line 95 Notice: Constant AUTOSAVE_INTERVAL already defined in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-config.php on line 96 Notice: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-config.php on line 97 Notice: Funkcja WP_Scripts::localize została wywołana nieprawidłowo. Parametr $l10n musi być tablicą. Aby przekazać dane do skryptów, proszę użyć funkcji wp_add_inline_script(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.7.0.) in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835 Hey Folks | FIlm, teledysk ślubny | Informacje o mnie
GALLERIES

    Cześć, jestem Michał

    A to jest Hey Folks!

    Nie zawsze wiedziałem co, ale od zawsze wiedziałem, że chcę coś tworzyć. Nie po drodze było mi z marzeniami o byciu strażakiem, czy policjantem. Trochę czasu zajęło mi szukanie własnej drogi i pomysłu na życie, ale teraz już wiem - chcę tworzyć niecodzienne filmy pokazujące Waszą miłość. Praca, o ile tak mogę nazwać to co robię, przyszła nie z wyboru, a z pasji. Uwielbiam tworzyć cyfrowe obrazki, zarówno te ruchome jak i klasyczne fotografie.

    Kocham podróże. Bez znaczenia, czy przemieszczam się samolotem, czy samochodem - aparat zawsze mi towarzyszy. Ma to ogromny wpływ na treść, którą tworzę.
    Macie ochotę na plener poza granicami naszego kraju? Świetnie!

    Zróbmy wspólnie film z Waszej podróży! Często ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia oraz strach przed czymś oryginalnym i niepowtarzalnym.
    Na codzień znajdziecie mnie w Katowicach. To tutaj mieszkam, przesiaduję we własnej pracowni, do której zapraszam na kawę i pogawędki. Dajcie się poznać, porozmawiajmy i stwórzmy coś wyjątkowego.

    Współpraca to klucz

    Aby stworzyć piękny film, potrzebna jest współpraca. Wy także musicie się zaangażować.
    Poznajmy siebie nawzajem i stwórzmy coś wyjątkowego. Uwierzcie mi, warto.

    fot. Ania Margoszczyn

    KONTAKT

    Q&A

    Q.

    Co musimy zrobić, aby zarezerwować u Ciebie termin?

    A.
    Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza w zakładce "Kontakt". Po wypełnieniu i wysłaniu go, kontaktuje się z Wami w celu ustalenia dalszych kroków. Jeśli jest taka możliwość to zawsze preferuję spotkanie. Jeśli jesteście z okolicy, zapraszam na kawę do biura :) Natomiast, gdy nie możemy się zobaczyć na żywo, zróbmy chociaż video rozmowę. Do każdej pary podchodzę indywidualnie, dlatego chętnie Was poznam!. Resztę informacji przekazuję po zdecydowaniu się na współpracę ze mną.

    Q.

    Skąd jesteś? Czy jeździsz po całej Polsce?

    A.
    Jestem z Katowic, gdzie na codzień jestem dostępny w naszym biurze. Czy dojeżdżam? Oczywiście! Uwielbiam podróżować, zarówno samolotem jak i samochodem. Możemy wspólnie wyskoczyć za granicę, czemu nie?

    Q.

    Jakie są u Ciebie ceny i co dostajemy w zamian?

    A.
    Ofertę cenową wysyłam od razu po tym, jak dostanę od Was wiadomość z formularza. Dostajecie ode mnie wparcie zarówno w dniu wesela, jak i przed nim. Jeśli macie pytania, dylematy odnośnie swojego wymarzonego dnia - pytajcie śmiało o wszystko, postaram się doradzić. Ponadto sam film otrzymujecie na eleganckim pendrive w drewnianym pudełku.

    Q.

    Jaki jest czas oczekiwania na film?

    A.
    Maksymalnie 60 dni od zebrania ostatnich ujęć do filmu.
    01
    -
    18