fbpx
GALLERIES

    Pałac Minoga

    Z Simonem oraz Sherin nie widziałem się nigdy w życiu, przynajmniej tak mi się wydaje. Czasami bywa tak, że zaczynając pracę, wchodząc przywitać się z parą czujecie to coś, wiecie, że tzw. „vibe check” jest na wysokim poziomie. Tak też było w tym wypadku! Jak tylko zobaczyłem szeroki uśmiech Sherin to od razu wiedziałem, że jestem w domu.

    Miejsce w którym w towarzystwie zimnego prosecco, przyjaciół i najbliższej rodziny szykowała się para to Pałac Minoga. Nie ukrywam, że miejsce to bardzo przypadło mi do gustu, uwielbiam tam pracować, więc jak jeszcze jesteście przed wyborem miejsca, a mieszkacie w okolicy to koniecznie sprawdźcie – Pałac Minoga. Polecam zacząć ten dzień właśnie w taki sposób – niespiesznie, w dobrym humorze, w dobrym towarzystwie. Spokojny poranek wydaje się być niemożliwym, ale po dobrej organizacji dnia poprzedniego oraz wydelegowaniu pewnych obowiązków uwierzcie, że można świetnie się bawić już od rana.

    To co wpłynęło m.in. na sukces filmu to zaplanowanie pięknej ceremonii plenerowej prowadzonej przez przyjaciela pary. Dzięki temu przemowy jakie miały miejsce podczas ślubu były w pełni trafione i szczere. Jeśli decydujecie się na ślub humanistyczny to warto pomyśleć, czy na pewno ma być to obca Wam osoba. Śluby humanistyczne to coraz popularniejsza forma prowadzenia ceremonii w Polsce.

    Ponadto tzw. „speech”, czyli po polsku przemowy są świetnym przerywnikiem podczas pierwszych posiłków. Pomijając fakt, że dobrze przygotowane potrafią rozbawić a zarazem doprowadzić do łez, to w filmie przemowy posłużyły jako motyw przewodni, co znacznie urozmaiciło całość.Także nie bójcie się prosić znajomych, czy rodzinę aby przygotowali kilka zdań na ten wyjątkowy dzień.

    Film po czasie zdobył II nagrodę najlepszego filmowca w Polsce według Weva Pro.

     

    Więcej filmów na www.heyfolks.pl/filmy 

    _

    Miejsce: Pałac Minoga 
    Fotografia: Paweł Sarota
    Wedding planner: Długo i Szczęśliwie | Karolina Kowalska