Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-config.php on line 95 Notice: Constant AUTOSAVE_INTERVAL already defined in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-config.php on line 96 Notice: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-config.php on line 97 Notice: Funkcja WP_Scripts::localize została wywołana nieprawidłowo. Parametr $l10n musi być tablicą. Aby przekazać dane do skryptów, proszę użyć funkcji wp_add_inline_script(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.7.0.) in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835 Sherin x Simon | Międzynarodowy ślub plenerowy | Pałac Minoga - Hey Folks Films
GALLERIES
    Notice: Undefined variable: img_url_small in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-content/viewcache/a4cd8e8d03c13fc365343aa8666094e4 on line 94

    Pałac Minoga

    Z Simonem oraz Sherin nie widziałem się nigdy w życiu, przynajmniej tak mi się wydaje. Czasami bywa tak, że zaczynając pracę, wchodząc przywitać się z parą czujecie to coś, wiecie, że tzw. „vibe check” jest na wysokim poziomie. Tak też było w tym wypadku! Jak tylko zobaczyłem szeroki uśmiech Sherin to od razu wiedziałem, że jestem w domu.

    Miejsce w którym w towarzystwie zimnego prosecco, przyjaciół i najbliższej rodziny szykowała się para to Pałac Minoga. Nie ukrywam, że miejsce to bardzo przypadło mi do gustu, uwielbiam tam pracować, więc jak jeszcze jesteście przed wyborem miejsca, a mieszkacie w okolicy to koniecznie sprawdźcie – Pałac Minoga. Polecam zacząć ten dzień właśnie w taki sposób – niespiesznie, w dobrym humorze, w dobrym towarzystwie. Spokojny poranek wydaje się być niemożliwym, ale po dobrej organizacji dnia poprzedniego oraz wydelegowaniu pewnych obowiązków uwierzcie, że można świetnie się bawić już od rana.

    To co wpłynęło m.in. na sukces filmu to zaplanowanie pięknej ceremonii plenerowej prowadzonej przez przyjaciela pary. Dzięki temu przemowy jakie miały miejsce podczas ślubu były w pełni trafione i szczere. Jeśli decydujecie się na ślub humanistyczny to warto pomyśleć, czy na pewno ma być to obca Wam osoba. Śluby humanistyczne to coraz popularniejsza forma prowadzenia ceremonii w Polsce.

    Ponadto tzw. „speech”, czyli po polsku przemowy są świetnym przerywnikiem podczas pierwszych posiłków. Pomijając fakt, że dobrze przygotowane potrafią rozbawić a zarazem doprowadzić do łez, to w filmie przemowy posłużyły jako motyw przewodni, co znacznie urozmaiciło całość.Także nie bójcie się prosić znajomych, czy rodzinę aby przygotowali kilka zdań na ten wyjątkowy dzień.

    Film po czasie zdobył II nagrodę najlepszego filmowca w Polsce według Weva Pro.

     

    Więcej filmów na www.heyfolks.pl/filmy 

    _

    Miejsce: Pałac Minoga 
    Fotografia: Paweł Sarota
    Wedding planner: Długo i Szczęśliwie | Karolina Kowalska