fbpx
GALLERIES

    Ola x Piotr

    To była moja pierwsza wizyta w tym miejscu, co za tym idzie – dużo pozytywnej energii i lekka ekscytacja. Nie ukrywam, że lubię przyjeżdżać w nowe miejsca. Ten dzień nadzorowany był przez Anetkę z Manufaktury Przyjęć więc to musiał być udany dzień, spoilerując – tak też było. Piękna pogoda, wspaniałe towarzystwo, dekoracje na najwyższym poziomie.

    Podczas przygotowań nie brakowało najbliższych osób, dobrego prosecco, czy odpowiedniej muzyki. Ale było coś jeszcze, coś co polecam zabrać ze sobą wszystkim pannom młodym w tym dniu – luz, otwartość i piękny uśmiech. Kamera wychwytuje równie szybko uśmiech co zdenerwowanie, czy stres. Warto wydelegować wszelkie obowiązki z rana i cieszyć się od początku całym procesem. Tak też zrobiła Ola, która bez wahania skoczyła do wanny z kieliszkiem prosecco na moją prośbę świetnie się przy tym bawiąc.

    Potraktujmy tę część z przymróżeniem oka i dajmy się czasami ponieść.
    Czy warto? Sami oceńcie na filmie.

    W całym zamieszaniu pomagał mi Kuba aka JHFilmuje
    dzięki czemu mogliśmy pozwolić sobie na więcej ujęć, większą swobodę pracy oraz nagrać całość na kamerze c200 oraz dwóch BMPCC6k. Smakosze dobrego obrazu wiedzą o co chodzi. Dźwiganie dodatkowych kilogramów zdecydowanie się opłaciło.

    miejsce: Hotel Jakubus 
    koordynacja: Manufaktura Przyjęć
    fotografia: Bujak Studio 
    film: Hey Folks Films & JH
    muzyka: InLove