Notice: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-config.php on line 95 Notice: Constant AUTOSAVE_INTERVAL already defined in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-config.php on line 96 Notice: Constant WP_POST_REVISIONS already defined in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-config.php on line 97 Notice: Funkcja WP_Scripts::localize została wywołana nieprawidłowo. Parametr $l10n musi być tablicą. Aby przekazać dane do skryptów, proszę użyć funkcji wp_add_inline_script(). Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.7.0.) in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5835 Monika + Piotr | Szyb Bończyk - Hey Folks Films
GALLERIES
    Notice: Undefined variable: img_url_small in /usr/home/mdziabek/domains/heyfolks.pl/public_html/wp-content/viewcache/a4cd8e8d03c13fc365343aa8666094e4 on line 94

    Chyba każdy ma w swojej „karierze” moment, gdy przychodzi czas na zrobienie filmu, zdjęć, czy innej usługi dla osoby z branży. Nie jest tajemnicą fakt, że taka sytuacja podnosi poprzeczkę stresu przynajmniej o 50%. Tak też było tym razem. O ile dobrze pamiętam, wszystko zaczęło się na targach iSwear w Owczarni, organizowanych przez dobrą znajomą z branży – Be My Wife. Zarówno ja, jak i Piotr byliśmy jednymi z wielu wystawców. Znaliśmy się już wcześniej, w zasadzie z innych targów. Wtedy jeszcze nie przypuszczałem, że dając mu swoją wizytówkę, napisze do mnie pewnego wieczora wraz ze swoją przyszłą żoną Moniką w sprawie ujęcia ich wspaniałego dnia w moim obiektywie (oczywiście używam więcej niż jednego!).

     

    Tak się też stało, przyszedł mail od osoby z branży. Termin był jeszcze zimowy, a ja byłem wypoczęty po poprzednim sezonie. Nie zastanawiając się długo, czytając opis wiadomości dwukrotnie, odpisałem – jasne, jestem wolny, róbmy to! (tak w skrócie). Monika i Piotr to stu procentowi lokalsi!

    Podsumowując – przygotowania miały być na śląsku, ślub miał być na śląsku i wesele też. No i tak zrobili. Połączyli piękne apartamenty na Nikiszowcu z najbardziej śląską salą Szyb Bończyk. Wraz z Adamem Trzcionką miałem przyjemność towarzyszyć im cały dzień, a jak wyszło? Sprawdźcie sami!

     

    PREV. ITEM NEXT ITEM